Produkty w Kategorii

ZEITGARD Nanogold krem na noc

 • Nowy
 • Wyślij do znajomego

  ZEITGARD Nanogold krem na noc

  ZEITGARD Nanogold krem na noc

  Zeitgard Nano Gold LR krem na noc- bogaty krem intensywnie pielęgnujący skórę podczas snu. Zawiera Nanogold, proteiny jedwabiu, TIMP-Peptiden® oraz SYN®-COLL* Idealne uzupełnienie działania kremu na dzień.

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

139,00 zł

Zeitgard Nano Gold LR krem na noc- bogaty krem intensywnie pielęgnujący skórę podczas snu. Zawiera Nanogold, proteiny jedwabiu, TIMP-Peptiden® oraz SYN®-COLL* Idealne uzupełnienie działania kremu na dzień.

Udostępnij znajomym:

Zeitgard NanoGold LR krem na noc- bogaty krem intensywnie pielęgnujący skórę podczas snu. Zawiera Nanogold, proteiny jedwabiu, TIMP-Peptiden® oraz SYN®-COLL* Idealne uzupełnienie działania kremu na dzień.

Luksusowa pielęgnacja dla dojrzałej skóry? Naturalnie! Innowacyjne, oparte na diamentach połączenie substancji czynnych pomaga przywrócić kontury, promienny wygląd i elastyczność skóry. Zobacz, jak Twoja skóra zmienia się dzięki codziennemu rytuałowi pielęgnacyjnemu Zeitgard Nano Gold!

 • Pomaga wzmacniać skórę
 • Optycznie redukuje* zmarszczki
 • Wspomagająca pielęgnacja liftingująca* dla dojrzałej skóry

Biologiczne sprzężenie złota i jedwabiu jako jedyne jest w stanie wchłonąć niemal w 100% szkodliwe promieniowanie UVA, zawarte w świetle dziennym. Zapobiega to powodowanemu przez naturalne światło starzeniu się skóry, które jest także określane mianem fotostarzenia. Promienie UVA wnikają w głębokie warstwy skóry, gdzie trafi ają na tkankę łączną, która jest odpowiedzialna za elastyczność i wygląd skóry. Niczym „permanentne bombardowanie” promienie te uszkadzają włókna kolagenowe. Powstają przy tym tzw. wolne rodniki. Włókna kolagenowe łamią się i zlepiają. W skórze tworzą się stwardnienia, a na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki.

Działanie złota i jedwabiu:

 • Po pierwsze blokują promienie UV i wychwytują wolne rodniki, po drugie pomagają w odbudowie naturalnego kolagenu w skórze.
 • Złoto i jedwab wspólnie absorbują promienie UVA i wiążą wolne rodniki.
 • Jedwab ponadto aktywizuje produkcję naturalnego kolagenu w skórze.
 • Złoto, które jest przyczepione do jedwabiu, transportowane jest do włókien kolagenowych. Otacza ono strukturę kolagenową niczym sieć rybacka, otulając ją jakby w watę.

Zeitgard NanoGold jest do nabycia wyłącznie w LR. Całkowitą ochronę przed promieniowaniem UVA zapewnia jedynie ciągłe stosowanie preparatu.Czerwono-fioletowy połysk to jedna z cech świadczących o jakości produktu.Nanocząsteczki złota i jedwabiu są w ciele zużywane i rozkładane.Zaleca się odpowiednio wczesne rozpoczęcie stosowanie preparatu, aby powstrzymać procesy starzenia skóry, powodowane przez photo-aging.W biurze, w samochodzie, podczas uprawiania sportu i w deszczową pogodę: promienie UVA wnikają w skórę. Już podczas oczyszczania skóry nanocząsteczki wnikają w otwarte pory skóry.

OPAKOWANIE Zeitgard NanoGold:  słoik, 50 ml

Opakowanie zawiera 50 ml
Punkty 38
Kod produktu 28183

Napisz opinię

Napisz opinię