Dodatki i akcesoria

na stronie
 • Wyprzedaż

  Naszyjnik piórko firmy Colibra, która jest liderem w wyrobach biżuterii antyalergicznej. Do wyrobu biżuterii użyto nowoczesnej technologii- elektroforezy, która zabezpiecza powłokę naszyjnika przed ścieraniem. Wielkość samej zawieszki: 0,6/2 cm. Długość łańcuszka 39-46,5cm

  0 Recenzje
  38,00 zł 49,00 zł
 • Nowy

  Naszyjnik Dove Ptak firmy Colibra, która jest liderem biżuterii antyalergicznej. Do wyrobu biżuterii użyto nowoczesnej technologii- elektroforezy, która zabezpiecza powłokę naszyjnika przed ścieraniem. Długość całkowita 40 cm + 7 cm łańcuszka do regulacji. Wielkość wisiorka: 1 x 1,5 cm. Kolor srebrny. Do kompletu mamy również bransoletkę Dove.

  0 Recenzje
  39,00 zł
 • Nowy

  Bransoletka Dove Ptak firmy Colibra, która jest liderem biżuterii antyalergicznej. Do wyrobu biżuterii użyto nowoczesnej technologii- elektroforezy, która zabezpiecza powłokę bransolety przed ścieraniem. Długość całkowita 18,5-21 cm ( do regulacji). Kolor srebrny. Polecamy do kompletu naszyjnik Dove.

  0 Recenzje
  39,00 zł
 • Nowy
  Wyprzedaż

  Naszyjnik klucz wiolinowy  firmy Colibra, która jest liderem w wyrobach biżuterii antyalergicznej. Do wyrobu biżuterii użyto nowoczesnej technologii- elektroforezy, która zabezpiecza powłokę naszyjnika przed ścieraniem. Szerokość samej zawieszki: 0,6 cm, długość: 1,5 cm. Długość całkowita 37-40 cm.

  0 Recenzje
  36,00 zł 45,00 zł
na stronie