Oczyszczanie skóry LR

 • ZeitGard od LR to urządzenie do skutecznego oczyszczania skóry twarzy, szyi oraz dekoldu. Precyzyjnie usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu przygotowując skórę do kolejnych etapów pielęgnacyjnych. 

  0 Recenzje
  839,00 zł
 • ZeitGard od LR to urządzenie do skutecznego oczyszczania skóry twarzy, szyi oraz dekoldu. Precyzyjnie usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu przygotowując skórę do kolejnych etapów pielęgnacyjnych. Do skóry normalnej i tłustej i mieszanej.

  0 Recenzje
  839,00 zł
 • Wyprzedaż

  ZeitGard LR to urządzenie do skutecznego oczyszczania skóry twarzy, szyi oraz dekoldu. Precyzyjnie usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu przygotowując skórę do kolejnych etapów pielęgnacyjnych. Do skóry normalnej i tłustej i mieszanej. 1 x Urządzenie oczyszczające 1 x Koncówka szczoteczki Soft (do skóry normalnej) 3 x ŻEL oczyszczający

  0 Recenzje
  949,00 zł
 • Wyprzedaż

  ZeitGard od LR to urządzenie do skutecznego oczyszczania skóry twarzy, szyi oraz dekoldu. Precyzyjnie usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu przygotowując skórę do kolejnych etapów pielęgnacyjnych.  1 x Urządzenie oczyszczające 1 x Koncówka szczoteczki Soft (do skóry wrazliwej ) 3 x KREM oczyszczający SOFT 

  0 Recenzje
  949,00 zł
 • SZCZOTECZKA OCZYSZCZAJĄCA SENSITIVE ZEITGARD - WŁÓKNA SZCZOTECZKI POZOSTAJĄ CZYSTE DO 3 MIESIĘCY, DZIĘKI ANTYBAKTERYJNEMU DZIAŁANIU MICROSILVER, KTÓRY DZIAŁA JAK TARCZA OCHRONNA: REDUKUJE BAKTERIE I ZAPOBIEGA ICH NAMNAŻANIU SIĘ.

  0 Recenzje
  99,90 zł
 • SZCZOTECZKA OCZYSZCZAJĄCA CLASSIC ZEITGARD - WŁÓKNA SZCZOTECZKI POZOSTAJĄ CZYSTE DO 3 MIESIĘCY, DZIĘKI ANTYBAKTERYJNEMU DZIAŁANIU MICROSILVER, KTÓRY DZIAŁA JAK TARCZA OCHRONNA: REDUKUJE BAKTERIE I ZAPOBIEGA ICH NAMNAŻANIU SIĘ. PRZEZNACZONY DO SKÓRY NORMALNEJ I TŁUSTEJ.

  0 Recenzje
  99,90 zł
 • ZEITGARD KREM LR OCZYSZCZAJĄCY SOFT DO SKÓRY WRAŻLIWEJ Krem oczyszczający zawiera ekstrakt z bawełny, jest opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej i łagodny. Kremowa piana pozostawia skórę miękką, miłą w dotyku i nawilżoną.

  0 Recenzje
  73,90 zł
 • ZEITGARD ŻEL OCZYSZCZAJĄCY CLASSIC DO WSZYSTKICH RODZAJÓW SKÓRY Lekki, witalizujący żel oczyszczający do wszystkich typów skóry. Bardzo delikatne, pielęgnacyjne, lekko pieniące się substancje czynne oczyszczają skórę intensywnie i delikatnie. Łagodne substancje odżywcze zmniejszają uczucie napięcia skóry i dbają o jej wypoczęty wygląd.

  0 Recenzje
  73,90 zł
 • Wyprzedaż

  Stara cena 321,60 zł. ZEITGARD CLASSIC LR Zestaw uzupełniajacy do skóry normalnej (koncówka szczoteczki + 3 x żel oczyszczajacy) ZESTAW UZUPEŁNIAJĄCY ZEITGARD ZAWIERA: 1 x Koncówka szczoteczki Classic (do skóry normalnej,  na 3 m-ce stosowania) 3 x żel oczyszczający Classic do skóry normalnej i przetłuszczającej się (wystarcza na ponad 3 m-ce)

  0 Recenzje
  279,00 zł
 • Wyprzedaż

  Stara cena 321,60 zł. ZEITGARD SOFT LR Zestaw uzupełniajacy do skóry wrażliwej (koncówka szczoteczki + 3 x krem do mycia twarzy) ZESTAW UZUPEŁNIAJĄCY ZEITGARD ZAWIERA: 1 x Koncówka szczoteczki Soft (do skóry wrażliwej,  na 3 m-ce stosowania) 3 x krem do mycia twarzy Soft ( do skóry wrażliwej) (wystarcza na ponad 3 m-ce)

  0 Recenzje
  279,00 zł