Dieta - Odchudzanie LR

 • Wyprzedaż

  -1028,90 zł LR FiguActiv Body Mission zestaw na 28 dni. To proste odchudzanie!Jest wiele trudnych i skomplikowanych diet, jednak dieta Figuactiv BodyMission jest inna! Ten prosty program krok po kroku prowadzi Ciędo wymarzonej wagi. + Taśma do ćwiczeń gratis! Oferta do wyczerpania zapasów.

  1 Recenzje
  839,00 zł
 • Figuactiv baton LR to smaczna i zdrowa alternatywa pełnowartościowego posiłku. Niezastąpiony podczas podróży. 

  0 Recenzje
  109,00 zł
 • Figuactiv baton LR to smaczna i zdrowa alternatywa pełnowartościowego posiłku. Niezastąpiony podczas podróży. 

  0 Recenzje
  109,00 zł
 • Figuactiv baton LR to smaczna i zdrowa alternatywa pełnowartościowego posiłku. Niezastąpiony podczas podróży. 

  0 Recenzje
  109,00 zł
 • Shaki Figuactiv LR zawiera wszystkie składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu takie jak:  witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe, których nasz organizm codziennie potrzebuje.  Dostępne w trzech pysznych wariantach smakowych: waniliowym i Latte-Macchiato.

  0 Recenzje
  139,00 zł
 • Shaki Figuactiv LR zawiera wszystkie składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu takie jak:  witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe, których nasz organizm codziennie potrzebuje.  Dostępne w trzech pysznych wariantach smakowych: truskawkowo - bananowym i latte-macchiato.

  0 Recenzje
  139,00 zł
 • Shaki Figuactiv Latte Macchiato LR zawiera wszystkie składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu takie jak:  witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe, których nasz organizm codziennie potrzebuje.  Dostępne w trzech pysznych wariantach smakowych: truskawkowo - bananowym, waniliowym.

  1 Recenzje
  159,00 zł
 • FIGUACTIV VITAL CRUNCHY CRANBERRY. NISKOKALORYCZNY PEŁNOWARTOŚCIOWY POSIŁEK! Wystarczy zmieszać z jogurtem naturalnym! Pełnowartościowe zastępstwo posiłku z pysznymi kawałkami żurawiny. Idealne np. na śniadanie zamiast muesli. Nie zawiera laktozy. Bez dodatku konserwantów

  0 Recenzje
  139,00 zł
 • Figuactiv Zupa Ziemniaczana LR to zbilansowany pełnowartościowy posiłek, który gwarantuje że odchudzanie jest smaczne i wygodne.  Bogata zawartość skladników odżywczych w Zupie Figuactiv - dostarczasz wszystkie składniki odżywcze, witaminy, aminokwasy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe jak w dobrze zbilansowanym posiłku przy zdecydowanie...

  0 Recenzje
  139,00 zł
 • Figuactiv Zupa Pomidorowa LR to zbilansowany pełnowartościowy posiłek, który gwarantuje że odchudzanie jest smaczne i wygodne.  Bogata zawartość skladników odżywczych w Zupie Figuactiv - dostarczasz wszystkie składniki odżywcze, witaminy, aminokwasy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe jak w dobrze zbilansowanym posiłku przy zdecydowanie...

  0 Recenzje
  139,00 zł
 • Figuactiv Zupa Warzywna z Curry LR to zbilansowany pełnowartościowy posiłek, który gwarantuje że odchudzanie jest smaczne i wygodne.  Bogata zawartość skladników odżywczych w Zupie Figuactiv - dostarczasz wszystkie składniki odżywcze, witaminy, aminokwasy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe jak w dobrze zbilansowanym posiłku przy zdecydowanie...

  0 Recenzje
  139,00 zł
 • Figuactiv Protein Drink LR to bogaty w substancje odżywcze napój, który dostarcza do orgaznizmu 5 komponentów proteinowych. Zawiera magnez, który pomaga w prawidłowej syntezie białka i funkcjonowaniu mięśni. Nad prawidłowym metablozmem białka czuwa witamina B. Produkt zawiera 80% białka.

  0 Recenzje
  159,00 zł
 • Figuactiv herbata ziołowa LR to smaczny i niezastąpiony napój na ciepło i zimno w diecie odchudzającej. Wspomaga trawienie, dodaje wigoru i korzystnie wpływa na samopoczucie. Bogactwo składników sprawia, że jest niezastąpiona, a znakomity smak poruszy wielbicieli ziołowych herbat.

  0 Recenzje
  79,90 zł
 • Wyprzedaż

  Fiber Boost LR- suplement diety zawierający dużą ilość błonnika, pochodzącego z trzech źródeł. Może być stosowany jako słodka przekąska dla osób odchudzających się, ponieważ zawiera słodką, naturalną stewię.

  0 Recenzje
  89,90 zł
 • Wyprzedaż

  Stara cena 268 zł. Fiber Boost LR- suplement diety zawierający dużą ilość błonnika, pochodzącego z trzech źródeł. Może być stosowany jako słodka przekąska dla osób odchudzających się, ponieważ zawiera słodką, naturalną stewię.

  0 Recenzje
  249,00 zł
 • Shake Figuactiv LR zawiera wszystkie składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu:  witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe, których nasz organizm codziennie potrzebuje.Dostępne w trzech pysznych wariantach smakowych: truskawkowo - bananowym i latte-macchiato. Nowy, limitowany, orzeźwiająco owocowy shake o smaku...

  0 Recenzje
  139,00 zł
 • Wyprzedaż

  Stara cena 417 zł. Ryż na mleku Figuactiv LR to wyjątkowo smaczny posiłek lub przekaska dla osób, które lubią słodkości i chcą zachować smukłą sylwetkę. Najlepiej smakuje przygotowany na ciepło, np z cynamonem i jabłkami lub innymi owocami. Ciesz się słodkością i zadbaj o swoją linię! 

  0 Recenzje
  299,00 zł
 • Wyprzedaż

  Ryż na mleku Figuactiv LR to wyjątkowo smaczny posiłek lub przekaska dla osób, które lubią słodkości i chcą zachować smukłą sylwetkę. Najlepiej smakuje przygotowany na ciepło, np z cynamonem i jabłkami lub innymi owocami. Ciesz się słodkością i zadbaj o swoją linię! 

  0 Recenzje
  139,00 zł
 • Nowy baton zainspirowany kuchnią śródziemnomorską. Chrupiąca, wytrawna przekąska o smaku pomidorowym z mozzarellą i bazylią.Opakowanie zawiera 6 batoników po 60 g

  0 Recenzje
  109,00 zł